[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Питання для обговорення » Ця професія найкраща » Ця професія найкраща (Напишіть, яка професія, на Ваш погляд, найкраща?)
Ця професія найкраща
BOUNTYДата: Понеділок, 28.04.2014, 21:28 | Повідомлення # 16
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Робота і все, що з нею пов'язане, займає в середньому приблизно половину життя людини. Знайти себе в світі професій – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. Існує пряма залежність між тим, наскільки люди задоволені своєю професією, і тим, наскільки щасливим вони сприймають своє життя. З одного боку, вибір професії – це завжди погляд в майбутнє. Чим я хочу займатися, чого і як досягти, з якими труднощами мені доведеться зустрітися на вибраному шляху? З іншого боку, це одночасно і погляд всередину себе: які мої сильні і слабкі сторони, що я готовий подолати, щоб досягти успіху? І в чому для мене полягає цей самий успіх? Але головна складність при виборі професії полягає в тому, що його зазвичай доводиться здійснювати усліпу. Як правило, не вдається на власному досвіді пізнати, що представляє та професія, яку вирішуєш отримати. Часто виходить так: спочатку людина обирає спеціальність, щоб їй навчитися, витрачає роки на це і лише потім випробовує себе в роботі і розуміє, наскільки вона їй подобається і чи добре виходить. Або навіть не випробовує, оскільки з'ясовується, що по тій спеціальності, яку вона отримала, вільних робочих місць взагалі немає. Якщо ж вона все-таки знаходить роботу по професії, і вона сподобалася – значить, пощастило, вибір зроблено вірно. А якщо ні? Гірко усвідомлювати, що декілька років напруженого навчання пройшли даремно. Щоб не опинитися в такій ситуації, до професійного самовизначення потрібно підходити осмислено і починати думати про перспективи майбутньої роботи ще в школі.
 
Даръя ЖуравлёваДата: Понеділок, 05.05.2014, 22:04 | Повідомлення # 17
Група: Гості





У всі часи міські жителі були стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Вже в середні століття мода була важливою частиною культурного життя суспільства. Тоді й почав зароджуватися попит на талановитих фахівців, які вміють створювати одяг і взуття. В даний час одяг і вигляд людини є її візитною карткою , показником статусу , достатку , смаку. У XXI столітті модна індустрія набирає все більших і більших обертів . І саме стилісти є посередниками між модою і простим обивателем .

Професія стиліста є престижною і затребуваною . Фахівці займаються створенням яскравого , красивого , гармонійного образу клієнта. Головним завданням стиліста є створення індивідуального стилю , який допоможе приховати недоліки , а достоїнства підкреслить , додасть особливий шарм.

У своїй роботі фахівець відштовхується від багатьох факторів , таких як індивідуальні особливості зовнішності клієнта ( колір очей , форма обличчя , будова тіла , зріст) , роду його діяльності , психіки і характеру . Стиліст займається підбором базового гардероба клієнта , визначає колір і форму зачіски , опрацьовує деталі макіяжу. Також у разі необхідності спеціаліст може допомогти клієнту визначити й інші недоліки над якими треба працювати , наприклад, необхідність виправити ходу, міміку , рухи . Зазвичай стиліст починає роботу з постановки цілей зміни іміджу та визначення підходящого напрямку .

Важливість професії стиліста особливо відчутна в колах кіноіндустрії , модельного бізнесу , шоубізнесу , мистецтва і навіть політики . Перш ніж виступити публічно знаменитості ретельно продумують свій образ і зовнішній вигляд , для цього вони вдаються до допомоги стиліста або навіть цілої команди професіоналів. Досвідчений фахівець за допомогою свого таланту і смаку може створити саме той образ , який підходить відомому клієнту і зможе найбільш вигідно відобразити його сутність і характер .

Існує кілька видів стилістів , щодо способу створення стилю :
перукар- стиліст або топ- стиліст (створює зачіски ) ;
стиліст -візажист (створює макіяж) ;
стиліст - іміджмейкер (створює імідж в одязі ) ;
фотограф- стиліст (створює фотообраз ) .
 
Форум » Питання для обговорення » Ця професія найкраща » Ця професія найкраща (Напишіть, яка професія, на Ваш погляд, найкраща?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: